LSFP atbalsts
Leonīds Salcevičs
Leonīds Salcevičs
Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs

Jēkabpils ir sportiska pilsēta, kuras lielākā vērtība ir tās cilvēki.

Pilna Uzruna
Andris Morozovs

Andris Morozovs

Biedrības "Par sportisku sabiedrību" līderis

Katrs treninš ir solis uz priekšu!

Mūsdienu dzīves ritms iet straujiem soļiem. Uz kuru pusi vien skaties, daļa apkārt esošo steidzas sasniegt karjeras virsotnes, daļa savukārt ir tik iegrimuši ģimenes dzīves rūpēs, ka pārstāj ievērot, kas notiek apkārt. Dzīvei skrienot tādā tempā brīža apstāties vienkārši nav.

Cilvēki izpumpējas, cieš viņu veselība, tiek izgāztas dusmas uz citiem, tādēļ nepieciešams piebremzēt kaut uz neilgu brīdi un pievērst uzmanību sev, savai veselībai un nodoties sportam. Sports sniedz gandarījumu un pozitīvas emocijas ikvienam, tādēļ kā savu galveno uzdevumu esmu uzstādījis - censties nodrošināt iespēju katram Rīgas iedzīvotājam nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas pieejamas ikvienam neatkarīgi no vecuma, fiziskās sagatavotības vai ienākumiem.

Sports ir labākās zāles pret ikdienas rutīnu, sniedz atslodzi, ir lielisks antidepresants un pats galvenais, tas ir svarīgs priekšnoteikums labai veselībai. Pirmais ko nepieciešams izdarīt ceļā uz sportisku dzīvi ir atrast tam motivāciju. Katrs treniņš ir solis uz priekšu!