LSFP atbalsts
Loreta Robežniece
Loreta Robežniece
Skrundas novada domes priekšsēdētāja

Aktīvs, sportisks dzīvesveids mūsdienu cilvēkam ir kā pievienotā vērtība katrai dienai.

Pilna Uzruna
Andris Vaivods

Andris Vaivods

Līvānu Novada domes priekšsēdētājs

Līvānu novadā ir stipras sporta tradīcijas. Mēs lepojamies ar saviem sportistiem!

Mēs lepojamies ar saviem sportistiem, kuri gūst ievērojamus panākumus Latvijas mēroga un starptautiskās sacensībās un vienmēr viņus atbalstām.  Arī pauerliftinga sporta veids novadā strauji attīstās. Jau vairākus gadus pēc kārtas pie mums norisinās Līvānu čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma, bet sacensībās “Latvijas spēcīgākā pilsēta 2016” piedalāmies pirmo reizi.

Sacensību dienā, 16.jūlijā, Līvāni svin savu 90 gadu jubileju kopš iegūtas pilsētas tiesības. Šajā pat dienā notiks arī pilsētas jubilejai veltīti sporta svētki ar moto - “Savai pilsētai”. Aicinu līvāniešus un pilsētas viesus parādīt savu enerģiju un spēku, spiežot svaru stieni, kā arī baudīt citus svētku pasākumus.

Visiem, kas piedalīsies sacensībās, novēlu sportisku azartu, izturību un patriotisku garu! Lai galvenais vadmotīvs ir nevis sāncensība starp pilsētām, bet kopā būšanas prieks un spilgtu iespaidu piepildīts laiks!

Paldies šīs sportiskās idejas autoriem un visiem, kas palīdzējuši attīstīt un organizēt sacensības “Latvijas spēcīgākā pilsēta 2016”, visiem kas tādā veidā palīdz popularizēt veselīgu, aktīvu dzīvesveidu visu vecumu cilvēku vidū!