LSFP atbalsts
Raitis Ābelnieks
Raitis Ābelnieks
Bauskas Novada Domes priekšsēdētājs

Baušķenieki ir stipri un pamatīgi, kā mūsu Zemgales māls.

Pilna Uzruna
Jānis Baiks

Jānis Baiks

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs

Jau divus gadus pēc kārtas esam apvienojuši gribasspēku un izcīnījuši Valmierai Latvijas spēcīgākās pilsētas titulu.

Valmiera ir stipra pilsēta! Jau divus gadus pēc kārtas esam apvienojuši gribasspēku un izcīnījuši Valmierai Latvijas spēcīgākās pilsētas titulu.

Tas ir vienojošs tautas sporta veids, jo katrs dalībnieks neatkarīgi no tā, cik reizes uzspiedis svara stieni, dāvā nozīmīgu ieguldījumu cīņā par šo titulu. Piemēram, Valmierā pērn dalībnieki uzspieduši vairāk nekā 250 tūkstošus kilogramu. Tas ir apmēram tikpat daudz, kā kopīgiem spēkiem pacelt 14 pasažieru pilnus Valmieras pilsētas maršrutu autobusus.

Priecājamies, ka Valmierā notiek “Latvijas spēcīgākā pilsēta” sacensību posms, jo atbalstām aktīvu un veselīgu dzīvesveidu un saturīgu brīvā laika pavadīšanu. To, ka Valmierā mīl sportu un esam spēcīgi, pierāda arī citi nozīmīgi sporta notikumi. Valmiera 2015.gadā bija mājvieta Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādei, savukārt šogad veiksmīgi uzņēmām Latvijas IV olimpiādi. Tāpat tradicionāls un gaidīts notikums ir Valmieras maratons, kura desmitgadi šogad atzīmēsim 18.septembrī, kā arī “gladiatoru pastaiga” jeb skrējiensoļojums “Rīga – Valmiera”, kas agrā pavasarī atklāj Valmieras sporta sezonu. Turklāt mūsu sportists Mārtiņš Krūze ir pirmais eiropietis, kurš pietupienos sasniedzis 400 kilogramu rezultātu, kā arī uzstādījis vēl citus Latvijas, Eiropas un pasaules mērogā augstvērtīgus rezultātus.

Aicinu visus interesentus aizstāvēt savas pilsētas godu un piedalīties sacensībās “Latvijas spēcīgākā pilsēta”, jo savu pilsētu un valsti spēcīgu darām mēs paši!